'Samen werken aan een juiste balans'

'Samen werken aan een juiste balans'

'Samen werken aan een juiste balans'

'Samen werken aan een juiste balans'

'Samen werken aan een juiste balans'

'Samen werken aan een juiste balans'

'Samen werken aan een juiste balans'

'Samen werken aan een juiste balans'

'Samen werken aan een juiste balans'

De Jong Administratie-Service

Het Tasveld 32  |  3342 GT Hendrik Ido Ambacht
T: 078-682 24 73  |  E: info@dejongadministratie.nl

Medewerkers

De volgende medewerkers staan voor u klaar.

  • K. de Jong (Karin)

    Administratie- en belastingdeskundige

    E-mail

    karin@dejongadministratie.nl

    Werktijden

    Alle werkdagen

  • D. van Beukering (Douce)

    Administratie- en belastingdeskundige

    E-mail

    douce@dejongadministratie.nl

    Werktijden

    Alle werkdagen. Op maandag, woensdag en op donderdag aanwezig op kantoor in H.I. Ambacht. Andere dagen werkzaam vanuit kantoor in Leiden.

  • Hedske

    Administratie - en belastingdeskundige

    E-mail

    hedske@dejongadministratie.nl

    Werktijden

    Alle werkdagen, behalve op vrijdag

  • J. Versloot (Johan)

    Salarisadministrateur

    E-mail

    jv@tenraede.nl

    Werktijden

    Alle werkdagen - telefoon ten Raede Groep : 078-63 11 366

  • Esther

    Boekhoudkundig medewerker

    E-mail

    esther@dejongadministratie.nl

    Werktijden

    Maandag en vrijdag tot 16.30 uur, dinsdag tot 14.00 uur.

  • Marjan

    Boekhoudkundig medewerker

    E-mail

    marjan@dejongadministratie.nl

    Werktijden

    Maandag, dinsdag, en vrijdag

  • Maria

    Receptioniste / telefoniste / boekhoudkundig medewerker

    E-mail

    maria@dejongadministratie.nl

    Werktijden

    Maandag tot en met donderdag tot 13.30 uur

  • Sandra

    Boekhoudkundig medewerker

    E-mail

    sandra@dejongadministratie.nl

    Werktijden

    Flexwerker - oproepbasis